Zlatá umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou SE946.5/1Z

Umyvadlová baterie je jedním z nejdůležitějších prvků v koupelně. Kromě funkčnosti a spolehlivosti se více a více uplatňuje i designová stránka. Pokud hledáte nejen funkční, ale zároveň krásnou baterii, může být zajímavou volbou zlatá umyvadlová baterie RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou SE946.5/1Z.

Páková stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprškou

Baterie je vybavena praktickou bidetovou sprškou, kterou oceníte například při hygieně intimních partií. Díky stojánkovému provedení je umístění baterie pohodlnější a máte větší volnost při umývání. Kompletní instalace baterie je velmi snadná a není nutné volat instalatéra.

Zlaté provedení se hodí do každé koupelny

Zlatá barva baterie je krásným doplňkem do každé koupelny. Díky svému elegantnímu designu a pozlacenému provedení se stane zajímavým prvkem, který dokonale dotvoří celkovou atmosféru koupelny.

Výška baterie a připojení flexi hadiček

Výška baterie je 15,7 cm, což splňuje standardní rozměry pro umyvadlové baterie. Baterie je vybavena připojením flexi hadiček s velikostí G 1/2″. Tento druh připojení je běžný a je vhodný pro většinu umývadel.

Nový rozměr vaší koupelny

Součástí balení jsou všechny potřebné součástky pro instalaci baterie. je výjimečným prvkem, který dodá vaší koupelně nový rozměr a zaujme vaše hosty.

Zlatá umyvadlová baterie

Přečtěte si více o umyvadlové baterii RAV SLEZÁK Seina s bidetovou sprškou na https://www.bestnabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-rav-slezak-seina-s-bidetovou-sprskou-zlata-se946-5-1z.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.