Stylový závěsný lustr s třemi žárovkami od Opviq – Berceste XLV v elegantním černém provedení


Stylový závěsný lustr s třemi žárovkami od Opviq

Opviq je značka, která se specializuje na moderní a kvalitní svítidla všeho druhu. Jedním z těchto svítidel je také závěsný lustr s třemi žárovkami Berceste XLV. Tento lustr je vyroben v elegantním černém provedení a určitě upoutá vaši pozornost.

Unikátní model, který zaujme

Právě tento unikátní model svítidla nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti. Styl, kterým je lustr Berceste navržen, se skvěle hodí do moderních minimalistických interiérů.

Pokud máte rádi jednoduchost, ale zároveň hledáte designový kousek, který dokáže přinést do vašeho domova nový duch, jste na správném místě. Závěsný svítidlo Berceste vás zaujme na první pohled a bude krásně zapadat do celkového stylu vaší domácnosti.

Kvalita, která stojí za pozornost

Lustr Berceste sice v první řadě působí jako zajímavý designový prvek, ale samozřejmě není zapotřebí opomenout jeho funkčnost a kvalitu. Svítidlo má průměr 44 cm s celkovou výškou 108 cm a patici E27. Je vhodné pro žárovky s maximálním příkonem 40 W.

Opviq se zaměřuje na výrobu svítidel s ohledem na kvalitu a zákazníkům nabízí svítidla, která jsou dokonale zpracovaná v každém detailu. Lustr Berceste není výjimkou a má kvalitní konstrukci, díky které bude mít dlouhou životnost a bude spolehlivě plnit svou funkci.

Závěr

Pokud hledáte perfektní doplněk pro váš moderní interiér, závěsný lustr Berceste XLV od Opviq je správnou volbou. Tento lustr vás zaujme svým designem i funkcí, a bude skvělým příspěvkem k celkovému vzhledu vašeho interiéru.

Opviq Berceste

Pokud vás závěsný lustr s třemi žárovkami Berceste XLV zaujal, určitě navštivte naše stránky. Na https://www.crosta.cz/produkt/opviq-zavesny-lustr-s-3-zarovkami-berceste-xlv-cerny naleznete více informací o produktu a můžete si jej rovnou objednat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.