Stylizovaná vitrína Abakus 4D ve zlatém a černém dubu craft

Vitrína Abakus 4D je kus nábytku, který zaujme svým vzhledem a provedením. Dvířka jsou v dubu craft zlatém a korpus je v dubu craft zlatém a černé barvy. Tento kombinovaný vzhled vitríny Abakus 4D je velmi elegantní a moderní. Tento nábytek je velmi praktický a lze použít pro různé účely. Vitrína má čtyři dveře, dvě police z lamina a jednu policí skleněnou. Její rozměr je 84 x 137 x 39,5 cm.

Materiál a provedení

Korpus vitríny Abakus 4D je vyroben z lamina o síle 16 mm, horní část korpusu je o síle 22 mm a hrany jsou ABS 0,5 mm/1,5 mm. Dvířka jsou vyrobeny z MDF o síle 18 mm, potažené PVC fólií. Vnitřní police jsou z lamina o síle 16 mm s hrany ABS 0,5 mm. Nohy jsou plastové a nelze je regulovat. Úchyty jsou frézované ve dvířkách a přední a boční skla jsou tvrzená.

Vitrína Abakus 4D je vyrobena z kvalitních materiálů v moderním stylu, což ji dělá nejen praktickým, ale i designovým doplňkem.

Dvířka mají systém tichého dovírání, který je integrovaný v pantu. Panty jsou regulovatelné ve třech polohách. Vnitřek vitríny je dobře organizovaný a umožňuje uspořádání různých věcí. Je možné dokoupit LED osvětlení, které vitrínu ještě více zvýrazní.

Dodávka a montáž

Vitrína Abakus 4D je dodávána v demontovaném stavu, což usnadní její dopravu. Montáž není složitá a lze ji provést jednoduše pomocí návodu. Všechny potřebné díly jsou součástí dodávky.

Vitrína Abakus 4D je moderní vitrína, která spojuje praktičnost a design. Je vhodná pro různé účely a její provedení z kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Pro více informací o vitríně Abakus 4D v dubu craft zlatém a černém, navštivte odkaz na stránky eshopu (https://www.esrom.cz/produkt/vitrina-abakus-4d-dub-craft-zlaty-cerny).

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.