Sprchový systém Laufen Citypro s termostatickou baterií chrom – recenze a srovnání cen

Sprchový systém s nástěnnou baterií s termostatickou baterií s 1 funkcí. Rozteč baterie je 150 mm. Průtok 12 litrů/minutu.

Jaké kritérium je pro nás při výběru sprchového systému nejdůležitější? Komfort? Cena? Design? V dnešní době, kdy máme na výběr z mnoha variant, je někdy těžké se zorientovat. Pokud však hledáte sprchový systém s termostatickou baterií, který poskytuje pohodlí a bezpečí, může být Sprchový systém Laufen Citypro právě vaší volbou.

Funkce a design

Laufen Citypro sprchový systém s termostatickou baterií chrom nabízí kromě nástěnné baterie také velmi moderní a elegantní design. Jeho jednoduché tvary a čisté linie jsou ideální pro každou koupelnu.

Výhodou tohoto sprchového systému je také jeho termostatická baterie, která zajišťuje rovnoměrnou teplotu vody bez ohledu na tlak a teplotu přívodu. Možnost regulace průtoku vody dále zvyšuje komfort uživatelům, kterým tak umožní si přizpůsobit množství vody dle svých představ. Průtok vody u tohoto sprchového systému je 12 litrů/minutu.

Laufen Citypro sprchový systém

Jednoduchá instalace

Laufen Citypro sprchový systém s termostatickou baterií chrom je v porovnání s ostatními systémy poměrně snadno instalovatelný a to i bez pomoci specialistů. Sprchový systém perfektně sedí na roztěžku, a tak nemusíte řešit složité vyrovnání baterie. Laufen Citypro sprchový systém obsahuje vše potřebné k jeho instalaci – montážní instrukce, těsnicí kroužky i závitový spoj. Systém je také velmi snadno čistitelný, což je další výhoda, kterou oceníte.

Sleva na nákup sprchového systému Laufen Citypro

Laufen Citypro sprchový systém s termostatickou baterií chrom je v naší nabídce již za příznivou cenu. Pokud se rozhodnete pro nákup tohoto sprchového systému, získáte navíc slevu 10% na další nákup v našem e-shopu. Slevu můžete využít k nákupu dalšího vybavení koupelny, jako jsou například toalety, umyvadla, nebo vany.

Nepřemýšlejte a pořiďte si Laufen Citypro sprchový systém s termostatickou baterií chrom ještě dnes. Najdete ho v našem e-shopu a vyzkoušíte si tak moderní a pohodlnou sprchu.

Více informací o Laufen Citypro sprchovém systému s termostatickou baterií chrom naleznete zde

Laufen Citypro sprchový systém

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.