Rohová sedačka LITHOPS 22 v černé látkové úpravě – levá verze

Rohová sedačka LITHOPS 22 - černá

Chystáte se na inovaci vašeho obývacího pokoje? Hledáte pohodlnou a elegantní rohovou sedačku, která by nejen skvěle zapadla do vašeho interiéru, ale i vašim nárokům na maximální pohodlí? Právě rohová sedačka LITHOPS 22 v černé látkové úpravě – levá verze by mohla být tou pravou volbou.

Tato rohová sedačka je nejen skvělé řešení pro těžko zařaditelný roh nebo větší obývací prostory, ale nabízí také mnoho dalších předností, které ji činí vhodnou volbou pro každého, kdo si chce dopřát pohodlný a esteticky zdařilý kus nábytku.

Látková úprava – Mat Velvet 99

Jednou z předností této rohové sedačky je i použitá potahová látka. Mat Velvet 99 je elegantní a nadčasová černá látka, která skvěle zapadne do každého interiéru. Tento materiál je příjemný na dotek a také odolný vůči vlhkosti. Díky tomu lze sedačku snadno udržovat a eliminovat případné skvrny.

Náš tip: Pokud máte v obývacím pokoji děti nebo domácí mazlíčky, můžete koupit k rohové sedačce i ochrannou fólii, která chrání potah sedačky před mechanickým poškozením a je snadno odstraňovatelná.

Regulovatelné opěrky hlavy a opěrky zad

Rohová sedačka LITHOPS 22 má další přednost v podobě regulovatelných opěrek hlavy a zad. Tyto opěrky lze dokonale přizpůsobit vašim individuálním potřebám a zvyklostem a tak si nejen jednoduše nastavit tu správnou pozici pro sledování televize, ale třeba i si před spaním položit hlavu na měkkou opěrku a relaxovat.

Náš tip: Pokud máte v obývacím pokoji rádi nevšední kusy nábytku, můžete ke koupi této rohové sedačky dokoupit i speciální polštáře, které jsou pečlivě navržené tak, aby se dokonale hodily k designu sedačky.

Praktické rozměry

Když už jsme u toho, právě rozměry sedačky jsou další její předností. Sedačka má rozměr 265 x 98/77 x 175 cm a výšku sedu 45 cm. Díky tomu si na ní pohodlně sednou i vyšší lidé a také si vychutnají svůj oblíbený film nebo seriál. Hloubka sedu je 53 cm a výška nožek 20 cm.

Náš tip: Pokud často hostíte, nebo rádi přespáváte u svých přátel, můžete koupit k této rohové sedačce i taburet, který je pečlivě navržen tak, aby se dokonale hodil k vzhledu sedačky a dokázal ji využít jako plnohodnotné lůžko.

Vysoká kvalita materiálů a konstrukce

Sedačka je vyráběna z kvalitních materiálů, jako je například pěna HR nebo T21/T25. Tyto materiály se postarají o konfortní sedení a dlouhou životnost celého kusu nábytku. Všechny součásti jsou pečlivě sestaveny tak, aby poskytovaly stabilní a bezpečné sedení i při delším používání.

Náš tip: Pokud kupujete nábytek na internetu a máte obavy z kvality, můžete si u tohoto produktu být jisti. Rohová sedačka LITHOPS 22 je testována a splňuje veškeré evropské normy pro nábytek.

Pojďte si vyzkoušet rohovou sedačku LITHOPS 22 v černé látkové úpravě a přesvědčte se sami o jejích přednostech. Tuto sedačku můžete zakoupit na srovnavacnabytku.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.