Praktický a stylový věšák MEBLINE H03 triple HITO pro váš domov

Vyřešte problém uložení vašich šatů s výborně navrženým MEBLINE H03 triple HITO věšákem, který je praktický a krásný zároveň.

Rozměry

Věšák má šířku 80cm a výšku 102cm, což jej dělá dostatečně prostorným, aby pojal více kusů oblečení, a zároveň dostatečně kompaktním, aby se vešel i do menší místnosti.

Barvy

MEBLINE H03 triple HITO věšák je k dispozici v dvou barvách. Můžete si vybrat mezi moderním barevným provedením dub Sonoma a bílou barvou, která vynikne na tmavším pozadí.

Nabízíme vám příležitost zakoupit MEBLINE H03 triple HITO věšák v sestavě nebo samostatně.

Věříme, že tento stylový a praktický věšák se stane vaším oblíbeným kouskem nábytku v domě.

Dodatečné informace

Při nákupu MEBLINE H03 triple HITO věšáku se zároveň rozhodnete pro vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Věšák je vyráběn z kvalitních materiálů, které zaručují maximální výdrž a odolnost.

Nenechte si ujít tuto úžasnou možnost, jak si doma uspořádat šatnu s více prostoru a stylovým nábytkem zároveň.

Části šatníku HITO

Části šatníku HITO

Můžete si být jisti, že věšák MEBLINE H03 triple HITO je nejen krásný nábytek, ale také funkční a praktický zároveň. Uložte si vaše oblíbené kusy oblečení a získejte uvolněný prostor v šatně.

Neodkládejte nákup a nakupujte nyní na odkazu https://www.atcomplet.cz/produkt/mebline-h03-vesak-triple-hito a vyzkoušejte si to sami!

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.