Novinka – TPS Šatní skříň SS-90 cm s elegantními zrcadly a bílým designem


Charakteristiky produktu

TPS Šatní skříň SS-90 je nový a praktický kus nábytku, který se hodí nejen do ložnice, ale také do kanceláře nebo ateliéru. Skříň disponuje 2 velkými zrcadly, díky kterým bude každé uspořádání interiéru ještě praktičtější a jeho vzhled je ještě elegantnější.

Pokud chcete top-notch skladování s bílým designem, potom by TPS Šatní skříň SS-90 měla být vaší volbou. Skříň je vyrobena polským výrobcem a disponuje moderním minimalistickým designem.

Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje solitním zpracováním. Má jednotné boky bez otvorů na vnější straně, což zvyšuje estetiku produktu.

Funkčnost

Skříň má dveře s funkčním systémem TIP-ON, díky kterému se dveře otevírají po jemném zatlačení na přední část pomocí mechanické pomůcky. Skříň má také 4 police a 2 zásuvky.

Police lze namontovat na levou nebo pravou stranu, dle potřeby. Skříň disponuje dostatkem místa na zavěšení oblečení.

Elegantní bílá barva

Kromě své praktičnosti a funkčnosti se tato šatní skříň stane i designovým prvkem vašeho interiéru díky své elegantní bílé barvě.

Okraje pokryté ABS hranami

Okraje TPS Šatní skříně SS-90 jsou potaženy ABS hranami, což zvyšuje její životnost a odolnost proti poškození.

Odkaz na produkt

Pokud vás zaujala TPS Šatní skříň SS-90, můžete si ji objednat na webu: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/tps-satni-skrin-ss-90-cm-se-zrcadly-bila

TPS Šatní skříň SS-90 s elegantními zrcadly a bílým designem je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktické a elegantní řešení pro úložné prostory, ať už v ložnici nebo v kanceláři.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.