Modrý luxusní ručník z froté bavlny Södahl Indigo, rozměry 60 x 40 cm


Modrý luxusní ručník z froté bavlny Södahl Indigo

Po plaveckém výkonu nebo horké koupeli se vždy hodí mít po ruce kvalitní ručník nebo osušku. Tento měkký pomocník od značky Södahl je vyroben z přírodní froté bavlny. Ta svůj jemný dotek pružného vlákna doplňuje i skvělou savostí a prodyšností, která se u vody nepochybně hodí.

Modrá barva ručníku nese název Indigo, který je inspirován starověkou barvicí technikou, kdy se právě z této rostliny vyráběl tmavě modrý pigment. Značka Södahl však nehledala jen zajímavý název, ale také kvalitní a trvanlivou barvu, která bude odolná vůči praní a slunečnímu záření.

Vybaven značkou CE, tedy ověřený produkt z evropské dílny

Dánsko-norský tým, tvořící pod vlajkou Södahl, dbá na to, aby všechny jejich výrobky byly produkovány s naprostou úctou k přírodě, šetrně a udržitelně. Proto je tento ručník označen značkou CE, která garantuje, že výrobek splňuje všechny evropské normy a předpisy.

Modrý ručník Södahl Indigo

Ručník má rozměry 60 x 40 cm, což ho činí dostatečně velkým pro běžné použití, ale zároveň kompaktním pro snadné uložení. Po koupi ručníku doporučujeme ihned vyprat, aby se odstranily případné nečistoty z výroby, a následně prát v krouživém cyklu při teplotě 60 °C. Ručník není vhodný do sušičky.

Pokud hledáte kvalitní a krásný ručník, který bude sloužit dlouhá léta a zároveň bude šetrný k životnímu prostředí, neváhejte si pořídit tento modrý luxusní ručník z froté bavlny Södahl Indigo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.