Moderní poštovní schránky STILISTA se stojanem z oceli v rozměru 37 x 9 cm

Poštovní schránky jsou součástí našich každodenních životů a umožňují nám snadno přijímat a odesílat poštu bez nutnosti navštívit poštovní úřad. Klasické poštovní schránky však často neodpovídají moderním designovým trendům a nejsou dostatečně odolné proti povětrnostním vlivům. Proto jsou moderní poštovní schránky STILISTA skvělým řešením pro ty, kteří hledají spojení funkčnosti a designu.

Velký otvor a novinová role

Jedním z hlavních benefity poštovní schránky STILISTA je velký otvor na dopisy, který umožňuje přijímat i velké dopisy a silnější obálky. Navíc poštovní schránka obsahuje novinovou roli, která chrání noviny a brožury před povětrnostními vlivy a udržuje je v dobrém stavu.

Štítek a gumové lišty

Poštovní schránka STILISTA je také vybavena štítkem, což usnadňuje identifikaci adresáta. Kromě toho jsou poštovní schránky vybaveny gumovými lištami, které chrání před vlhkostí a nečistotami a udržují obsah poštovní schránky v dobrém stavu.

Technické údaje

Rozměry výrobku: 37 x 36 x 9 cm (d x š x v)

Rozměry otvoru: 33 x 4,5 cm (š x v)

Celková výška s nožičkami: 126 cm

4 otvory na zadní straně

Materiál: ocel

Typ: stojací

Barva: černá/stříbrná

Barva stojanu: černá

Obsah balení

1 x poštovní schránka

1 x stojan

Montážní materiál

2 x klíč

Poštovní schránky STILISTA jsou skvělým řešením pro ty, kdo hledají spojení funkčnosti a designu. Kromě funkčních vlastností obsahují moderní design, který dodá vaší zahradě nebo předzahrádce stylový charakter. Na adrese https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/stilista-postovni-schranka-se-stojanem-ocel-37-x-9-cm-3 naleznete tuto poštovní schránku za skvělou cenu.

Moderní poštovní schránky STILISTA se stojanem z oceli v rozměru 37 x 9 cm

Pokud hledáte poštovní schránku, která nejen splňuje funkční vlastnosti, ale zároveň se vám líbí a dokáže dodat vaší zahradě nebo předzahrádce stylový charakter, je poštovní schránka STILISTA tou správnou volbou. Koupí této poštovní schránky získáte nejen kvalitní produkt za skvělou cenu, ale také designový kousek, který budete moci s hrdostí umístit před svůj dům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.