Moderní obývací stěna VIGO 23B s bílým a černým leskem od MEBLINE


Moderní obývací stěna VIGO 23B od MEBLINE

Moderní obývací stěna VIGO 23B je novinkou od MEBLINE, která se stane nejen skvělým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ale také praktickým prostorovým řešením pro vaše bydlení. Stěna kombinuje bílý a černý lesk, což jí dává moderní a nadčasový vzhled. Celkové rozměry sestavy jsou 230cm x 180cm x 40cm (šířka x výška x hloubka) a tvoří ji tři součásti: televizní stolek 180 VIGO VG1 a závěsné skříňky VIGO VG10 v počtu tří kusů.

ROZMĚRY JEDNOTLIVÝCH SOUČÁSTÍ

Televizní stolek 180 VIGO VG1 má rozměry 180cm x 30cm x 40cm (šířka x výška x hloubka) a nabízí dostatek prostoru pro televizi a další zařízení. Závěsné skříňky VIGO VG10 mají rozměry 50cm x 50cm x 30cm (šířka x výška x hloubka) a nabízí skvělý prostor pro uložení dekorací, knih a dalších věcí, kterých si chcete udržet na očích nebo je mít po ruce. Rozměry sestavy nezahrnují vzdálenost mezi jednotlivými prvky, ale i přesto je prostorná a dostatečně úložná.

Podrobné informace

Celá sestava Moderní obývací stěna VIGO 23B je vyrobena z kvalitní laminované desky a MDF desky s vysokým leskem. Tento materiál zajistí stěně nejen pevnost, ale také vynikající vzhled. Jednotlivé skříňky mají vnitřní uspořádání, které v sobě skrývá police a přihrádky pro různé věci. K otevírání slouží moderní otvírací systém „PUSH-CLICK“, což zajišťuje jednoduchost a pohodlnost při ovládání. Skříňky také splňují požadavky na kvalitu a bezpečnost, což potvrzuje 24měsíční záruka.

Zajímá vás více o této moderní obývací stěně? Navštivte naše stránky www.nabytekhned.cz a objednejte ji nyní za skvělou cenu, která nezdraží vaše bydlení, ale zpříjemní vaše domácí posezení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.