Moderní a praktická TPS Komoda 2D4S 140 cm – elegantní dub artisan pro váš domov


Univerzální kus nábytku

Moderní komoda 2D4S je funkční a prostorný kus nábytku, který ozdobí interiér vašeho ložnice, obývací pokoj nebo dětský pokoj. Je vyrobena z kvalitního materiálu, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Navíc je v moderní barvě umělecký dub, která dokáže ladit s různými styly zařízení.

Praktický interiér

Vnitřek komody se skládá z polic a čtyř zásuvek, které pomožou při zařizování věcí a usnadní vám hledání toho, co potřebujete. Jediným pohybem ruky dokážete získat přístup ke všemu uloženému uvnitř komody.

Design s úchytkami

Minimalistický design s čelními plochami zásuvek a dvířky s úchytkami zajišťuje pohodlné používání a zdůrazňuje modernistický charakter interiéru. Dvířka a zásuvky jsou opatřeny kvalitními panty a vodiacími kolejnicemi.

Velká zásuvka a dostatek úložného prostoru

Tato moderní komoda nejen že vypadá dobře, ale také nabízí dostatek úložného prostoru. S velkou zásuvkou a čtyřmi zásuvkami, můžete snadno uložit všechny své věci. Komoda je rovněž vybavena dvěma dveřmi, díky kterým máte možnost uložit větší předměty.

Vyrobena v Polsku

TPS Komoda 2D4S 140 cm je vyrobena v Polsku, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Polské výrobky jsou známé po celém světě pro svou kvalitu, a tak můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní kus nábytku.

Instalace

Vše, co potřebujete k instalaci komody, je součástí balení. Pokyny k instalaci jsou přehledné a jednoduché. Během několika málo minut můžete mít tuto krásnou a praktickou komodu připravenou k použití.

TPS Komoda 2D4S 140 cm

Získejte moderní a praktickou komodu 2D4S, která poskytne dostatek úložného prostoru a bude vyhovovat jakémukoli stylu bydlení. Pro více informací o produktu a jeho nákupu přejděte na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/tps-komoda-2d4s-140-cm-dub-artisan.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.