Květináč Metro Twist ‚n‘ Roll od Gardenica v antracitovém provedení, rozměry 29 x 26,5 cm


Květináč Metro Twist ‚n‘ Roll od Gardenica v antracitovém provedení

Květináč Metro Twist 'n' Roll od Gardenica

Náš tip na květináče: Gardenica

Gardenica je značka, která se specializuje na kvalitní a designové květináče. Jedním z jejich nejpopulárnějších produktů je květináč Metro Twist ‚n‘ Roll v antracitovém provedení.

Květináč s originálním provedením

Tento květináč má originální provedení s kolečky, díky kterým ho můžete snadno otáčet a přesouvat z místa na místo. Tak se můžete snadno vypořádat s tím, že na vašem okně nevyrůstají květiny dostatečně rovnoměrně, nebo s tím, že potřebujete rychle uklidit květinovou výzdobu na oslavu a vyměnit jí za něco jiného. Celkově bude tento květináč skvělý pro ty, kdo chtějí mít kontrolu nad tím, jak vypadá jejich zahrada nebo interiér.

Jednoduchý design pro každý interiér

Díky jednoduchému designu se zároveň hodí do každého interiéru. Pokud máte současný moderní design nebo tradiční country styl, budete si vždy jisti, že se tento květináč skvěle hodí. Navíc se vám bude líbit jeho úžasný vzhled a kvalitní provedení.

Rozměry květináče

Květináč má rozměry 29 x 26,5 cm, což je ideální velikost pro středně velké rostliny. Zároveň je dostatečně velký, aby zajistil dostatečnou vlhkost a potřebnou podporu pro růst.

Nemusíte hledat dál, pokud hledáte kvalitní a designový květináč. Kupte si květináč Metro Twist ‚n‘ Roll od Gardenica v antracitovém provedení zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.