Krásné keramické umyvadlo Rea Freja se šedou deskou

Moderní série umyvadel, připomínající přírodní kámen. Rea Freja je keramické umyvadlo, které se vyjímá svojí jednoduchostí a elegance. Jeho provedení vypadá jako přírodní kámen, avšak s nezanedbatelnou výhodou lehkosti a snadné údržby.

Keramické umyvadlo Rea Freja se šedou deskou

Ergonomický tvar mísy umožňuje volný odtok vody. Umyvadlo bylo navrženo tak, aby co nejlépe splňovalo požadavky moderních koupelen. Díky svému tvaru dochází k volnému odtoku vody bez zbytečného zadržování tekutin.

Montáž na desku nebo na stěnu

Umyvadlo se může namontovat na desku nebo na stěnu. Díky své flexibilitě jej lze umístit tam, kde je to nejvhodnější. Pokud toužíte po nečem originálním, můžete umyvadlo namontovat na dřevěnou desku, která navíc doplní přírodní vzhled.

Matný povrch umyvadla je další vlastnost, kterou určitě oceníte. Povrch umyvadla se velmi snadno udržuje a navíc nemusíte mít obavy z nechtěných otisků prstů na jeho povrchu.

Hmotnost umyvadla je 8,5 kg. Hmotnost umyvadla není přehnaná a přesto je dostatečně stabilní a pevná.

Umyvadlo Rea Freja je vhodné pro moderní koupelny, které touží po jednoduchosti, ale zároveň se nechtějí vzdát kvality, elegance a designu. Pokud chcete svou koupelnu oživit, umyvadlo Rea Freja je jednoduše tou nejlepší volbou.

Pokud vás zaujalo toto krásné keramické umyvadlo, můžete si jej zakoupit například na webové stránce https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/keramicke-umyvadlo-na-desku-rea-freja-sede. Tam naleznete nejen toto umyvadlo, ale i mnoho dalšího vybavení do vaší koupelny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.