Královská elegance: Šedý koberec Hanse Home Basic o rozměru 120 x 170 cm

Kolekce Basic od značky Hanse Home představuje jednobarevné a velmi jednoduché koberec, které dokážou sjednotit roztříštěný interiér a vnést do něj soulad a vizuální jednotu.

Šedý koberec Hanse Home Basic

Jednoduchost a praktičnost

V žádném případě však nejsou ochuzeny o praktičnost. Díky polypropylenovým vláknům jsou charakteristické dobrou odolností, snadnou údržbou a antistatickými vlastnostmi. Koberec tak bude dlouhodobě vypadat jako nový a bude se vám snadno udržovat.

Soulad barvy s interiérem

Koberec Hanse Home Basic má univerzální středně šedou barvu, která se snadno kombinuje s ostatními barvami. Dokáže sjednotit roztříštěný interiér a vytvořit pocit vizuální jednoty. Je to jako kdyby koberec dýchal do vašeho interiéru nový život a učinil ho jednodušším a útulnějším místem.

Rozměr 120 x 170 cm

Šedý koberec Hanse Home Basic má rozměr 120 x 170 cm, což ho činí dostatečně velkým pro použití v obývacím pokoji, předsíni nebo ložnici. Jeho rozměry jsou ideální pro větší prostory, přestože se hodí i do menších místností. Umožní vám vytvořit si podlahový design, který bude elegantní a současně praktický.

Chcete zakoupit svůj vlastní šedý koberec Hanse Home Basic a vnést do interiéru královskou eleganci? Navštivte tuto stránku a sledujte krok za krokem návod od Maliboo.cz na nákup výrobku vašich snů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.