Kovový věšák Office Pro VIN s dřevěnými prvky, mramorem a více barev!


– kombinace kovu, dřeva a mramoru

Kovový věšák Office Pro VIN je nejen praktický doplněk do vašeho interiéru, ale také skvělá designová volba. Kombinuje totiž kovové části v odstínu hliník – RAL 9006 s dřevěnými prvky a mramorem. Tento věšák je tedy nejen plně funkční, ale také krásným designovým prvkem pro vaši kancelář, pracovnu, ale i obývací pokoj.

Kovové části

Kovové části jsou v odstínu hliník – RAL 9006, což je stříbrný odstín, který dokonale ladí s ostatními kovovými předměty v místnosti. Kovové části jsou velmi odolné a pevné, takže na ně můžete s klidem zavěsit i těžší kožené bundy nebo kabáty. Kovové části jsou vysoko kvalitní a mají dlouhou životnost.

Dřevěné prvky

Kovový věšák Office Pro VIN má také dřevěné prvky, které mu dodávají příjemný teplý vzhled. Dřevěné prvky jsou vyrobené z masivu, a proto jsou velmi pevné a odolné. Dřevo také dokonale ladí s mramorem na základně věšáku.

Kovový věšák Office Pro VIN s dřevěnými prvky a mramorem

Mramorová základna

Těžká mramorová základna zajišťuje stabilitu věšáku, takže se nemusíte obávat, že by vám věšák kdy spadl. Mramor také perfektně ladí s kovovými a dřevěnými prvky a dodává věšáku luxusní vzhled.

Celkově je kovový věšák Office Pro VIN ideální volbou pro každého, kdo sleduje nejen praktičnost, ale také designovou dokonalost. Odkaz na něj najdete zde. Váš interiér okamžitě získá nový designový prvek, který zároveň prakticky využijete!

Kovový věšák Office Pro VIN v červené barvě

Nabídka barev kovového věšáku Office Pro VIN je velmi pestrá. Můžete si vybrat ze široké nabídky barev, včetně červené, modré, šedé a dalších.

Kovový věšák Office Pro VIN v bílé barvě

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.