Koberec Aurora od firmy Asiatic Carpets – růžovo-šedá elegance do vašeho bytu!

Koberec Aurora z kolekce Asiatic Carpets je nejen praktickým doplňkem do vašeho interiéru, ale i elegantním kouskem, který dokáže dodat eleganci a vkus do každé domácnosti.

Spojení polyesterových vláken a polypropylenu

Co dělá koberce z kolekce Aurora tak výjimečnými? Jedná se o spojení polyesterových vláken s polypropylenem, které zajišťují nejen měkkost a lesklost, ale také odolnost a snadnou údržbu. Díky tomu je tento koberec ideální jak pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, tak pro všechny, kteří preferují praktičnost.

Výsledkem této kombinace je koberec, který vydrží mnoho let, zachová si svůj původní vzhled a zároveň zaručuje měkkost a pohodlí při každém kroku.

Glamour design

Nenechte se ale zmást pouze funkcionalitou – Aurora nabízí i atraktivní designové možnosti. Růžová a šedá jsou kombinací, která působí elegantně a moderně zároveň, a to díky křišťálovým lesklým efektům, které se na něm odrážejí. Tento koberec tak zaujme mnoho okouzlujícím a vyladěným glamour vzhledem, který se hodí do interiérů s moderním nábytkem i do těch tradičnějších.

Prostoru navíc dodá pocit vzdušnosti a příjemnosti, ať už jej umístíte do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Zakládání na důkladné ruční práci

Při výrobě koberce se dbá na každý detail a na vysokou kvalitu výsledného produktu. Koberec Aurora je vyroben z jednotlivých nití, které jsou pečlivě svázány do těsných uzlů, tak aby byl koberec co nejpevnější a nejtrvanlivější.

Každý kus tohoto koberce podstoupí řadu zkoušek na pevnost, kvalitu a barevnou stálost, aby bylo zajištěno, že je jedním z nejlepších koberců na trhu.

Vyberte si kus dle svých potřeb

A co zaručuje, že si můžete vybrat naprosto perfektní kus dle vašich potřeb? Aurora se vyrábí v několika velikostech, barvách a tvarech, takže si můžete zvolit kus přesně podle velikosti a uspořádání vašeho interiéru.

Aby byl výběr co nejjednodušší, doporučujeme využít možností, které nabízí online obchod společnosti Asiatic Carpets, kde je k dispozici celá kolekce koberců Aurora, včetně všech variací velikostí.

Nebudete si muset dělat starosti o dopravu – tuto službu zajišťuje firma zdarma na adresu vašeho domova. Takže pokud hledáte praktický a zároveň elegantní koberec do vašeho bytu, neváhejte a zvolte kousek z kolekce Aurora od značky Asiatic Carpets.

Koberec Aurora od firmy Asiatic Carpets – růžovo-šedá elegance do vašeho bytu!

Pro dokonalejší představu, jak tento koberec může vypadat v prostoru, navštivte náš showroom nebo zdejdte na stránky našeho online obchodu na adresu https://www.codina.cz/produkt/ruzovo-sedy-koberec-150m80-cm-aurora-asiatic-carpets. Těšíme se na vaši návštěvu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.