Kancelářská židle FABIO – ergonomický design a pohodlí pro vaši pracovnu!

Kancelářská židle FABIO
Foto: Pixabay.com

Minimalistický model pro každou pracovnu

Kancelářská židle FABIO je moderní židle, která se hodí jak do kanceláře, tak i do studentské pracovny. Její minimalistický design umožňuje dokonalou kombinaci s různými styly interiéru.

Tvarovaný sedák je čalouněný měkkou tkaninou. Ta se vyznačuje odolností a texturou příjemnou na dotek, což zaručuje dlouhé používání. Opěradlo je vyrobeno ze síťoviny, což oceníte především v parných dnech. Je navíc podepřeno žebrovanou konstrukcí, která přijde vhod nejen jako podpěra zad, ale i jako zajímavý dekorační prvek.

Vybavení pro maximální pohodlí

Křeslo je vybaveno opěrkou hlavy, která uživateli zaručí maximální pohodlí. Díky vestavěnému TILT mechanismu můžete nastavit výšku sedáku, aretovat opěradlo ve zvolené poloze a houpat se. Díky tomu si můžete přizpůsobit sedací pozici vašim potřebám a zlepšit tak pohodu při práci.

Rozměry a materiál

Rozměry židle FABIO
Foto: Pixabay.com

Rozměry židle FABIO jsou šířka 60 cm, hloubka 62 cm, výška 118-128 cm a výška sedu 44-54 cm. Materiálem použitým při výrobě židle jsou látka a síťovina.

Pokud hledáte kancelářskou židli s moderním designem a vysokou úrovní komfortu, pak je pro vás kancelářská židle FABIO ta pravá volba. Navštivte naše stránky www.brega.cz a objednejte si ji ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.