Falco Kuchyňská linka Despacito – krásná kombinace bílého lesku a KRF designu


Moderní a praktická kuchyňská linka

Potýkáte-li se s malými prostory a každý centimetr je pro Vás důležitý, pak je kuchyňská linka Despacito tou správnou volbou pro Váš domov. Tato moderní a praktická kuchyňská linka nabízí skvělé vybavení za rozumnou cenu. Linka je navíc vyrobena v moderním designu, který se bude skvěle hodit do každé moderní kuchyně.

Přizpůsobitelnost linky ušitá na míru

Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Sestavu si můžete sestavit buď podle vašich představ, nebo si můžete vybrat ze sestav, které jsou již předem sestaveny pro větší pohodlí při výběru.

Kuchyňská linka Despacito nabízí mnoho možností využití pro skladování jídla, nádobí, stolování a další kuchyňské předměty. Nabízí také prostor na výstřihy stíracích houbiček a plechových pokliček, které jsou často v menších kuchyních potíž.

Možnosti využítí pro malé i velké kuchyně

Linka je navíc vhodná jak pro malé, tak pro větší kuchyně. Všechny skříňky této sestavy jsou dodávány v demontu, což umožní jejich snadnou přepravu a uskladnění. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.

Nádherná kombinace bílého lesku a KRF designu

V této kuchyňské lince se krásně snoubí bílý lesk a KRF design. Vypadá moderně a přitom se hodí do každého interiéru. Linka je navíc snadno čistitelná a údržba je velmi snadná. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou součástí sestavy a nejsou v ceně.

Rozměry skříněk

Rozměry vrchních skříněk:

  • skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • výklopná skříňka nad digestoř š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk:

  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cm
  • skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Zkrátka, kuchyňská linka Despacito je skvělou volb

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.