Eka představuje čalouněnou stěnu s panely Trinity 6 v dubovém řezu Artisan s černou / žlutou 2318


Luxusní a originální předsíňová stěna Trinity

Eka přináší na český trh nový a revoluční prvek do předsíně – čalouněné panely na zadní straně stěny Trinity. Tyto panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává celé stěně luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyráběna ze syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení a snadno se udržuje. Lákavý vzhled stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely zajistí, že vaše předsíň bude okamžitě upoutávat pozornost vašich návštěvníků.

Čalouněné panely

Jedním z klíčových prvků předsíňové stěny Trinity jsou bezesporu čalouněné panely. Tyto panely vtělují luxus a kvalitu, kterou si budete užívat každým dnem. Na výběr je velké množství barev a druhů látek, takže si můžete vybrat ta, která vaší předsíni nejvíce prospěje. V nabídce najdete také možnost dokoupit panely samostatně.

Předsíňová stěna obsahuje:

  • 1 ks – botník 100 cm,
  • 1 ks – botník 50 cm,
  • 3 ks – věšák 50 cm (9 úchytek),
  • 15 ks – čalouněný panel 50×30 cm,
  • 3 ks – čalouněný panel 50×40 cm.

Barevné varianty

Ve vaší předsíni si můžete užít různé barevné varianty předsíňové stěny Trinity. Stačí si vybrat z nabídky SONOMA, BÍLÁ, GRAFIT nebo

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.