Eka Předsíňová stěna s panely Trinity 5 v elegantním provedení Sonoma / Tmavá šedá 2315

Moderní a originální botník, který upoutá pozornost

Eka Předsíňová stěna s panely Trinity 5 je moderní a originální botník, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jeho nezaměnitelný vzhled zaručí, že bude okamžitě upoutávat pozornost v každé domácnosti.

Čalouněné panely

Jedním z klíčových prvků jsou čalouněné panely, které jsou umístěny na zadní straně předsíňové stěny. Tento prvek je naprosto revoluční na českém trhu a zajisté zaujme pohledy všech návštěvníků. Panely jsou potaženy hebkou látkou Trinity, která dodává panelům luxusní vzhled a jemný pocit při doteku. Látka je vyrobena z kvalitních syntetických vláken, která jsou pevná a odolná proti opotřebení. Tato látka je také snadno udržovatelná a odolává skvrnám a oděru.

Barevné varianty

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek, které si zákazník může vybrat v naší nabídce. Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.

Obsah balení

Předsíňová stěna obsahuje:

  • 1 ks – botník 100 cm
  • 1 ks – věšák 100 cm (6 úchytek)
  • 2 ks – čalouněný panel 40×50 cm

Barevné varianty botníku a lišty věšáku

Předsíňové stěny Trinity jsou dostupné v několika barevných variantách:

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.