Držák mýdlenky Tesa Klaam chrom 40268-00000-00 – účinný pomocník v každé koupelně


Spojením saténového skla hladké misky s konzolou z lesklého chromu dodává hranatý držák na mýdlo do sprchy tesa® Klaam vaší koupelně dotek elegance. Tento design pastvou pro oči.

Vlastnosti držáku mýdlenky Tesa Klaam

  • Držák lze připevnit na libovolné místo, protože používá lepidlo namísto vrtání
  • Stěny a obklady proto zůstanou nepoškozené
  • Lepidlo zasychá za 12 hodin
  • Držák lze kdykoli a rychle bez jakýchkoli stop demontovat
  • S novým adaptérem BK20 může poté být znovu použit na jiném místě

Pro více informací o výrobku si můžete prohlédnout stránku produktu zde .

Výhody použití držáku mýdlenky Tesa Klaam

Použití tohoto držáku má mnoho výhod. Jednou z nich je rychlá a snadná instalace, která nemusí trvat déle než pár minut. Díky tomu nemusíte pro instalaci najímat profesionálního instalatéra a ušetříte tak peníze.

Další výhodou je, že tato instalace nezanechává žádné stopy v obkladech nebo stěnách. To znamená, že nebudete muset investovat do opravy děr po úpravách, které často zanechávají tradiční instalace.

Držák mýdlenky Tesa Klaam je také velmi odolný a snadno se udržuje. S jeho pomocí si můžete být jisti, že váš mýdlo bude vždy na svém místě a nebudete ho muset hledat v různých zákoutích koupelny.

Kdy je vhodné použít držák mýdlenky Tesa Klaam

Držák mýdlenky Tesa Klaam je vhodný pro každou koupelnu. Je navržen tak, aby se hodil ke každému stylu a designu. Můžete ho umístit do sprchy, nebo na stěnu vedle umyvadla.

Pokud si přejete mít v koupelně dotek elegance, bude tato volba správnou volbou pro vás. Držák mýdlenky Tesa Klaam je skvělým pomocníkem pro udržování vaší koupelny čisté a uklizené.

Závěr

Držák mýdlenky Tesa Klaam je skvělým pomocníkem, který poskytuje elegantní řešení pro umístění vašeho mýdla v koupelně. Jeho snadná instalace a odolnost vám ušetří čas a peníze.

Pokud hledáte účinného pomocníka pro váš koupelnový interiér, držák mýdlenky Tesa Klaam chrom 40268-00000-00 je tou správnou volbou.

Náhodný obrázek 1
Náhodný obrázek 2
Náhodný obrázek 3

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.