Dřevěný konzolový stolek Geese Emma – eleganci a praktičnost do vašeho interiéru


Dřevěný konzolový stolek Geese Emma

O kousku

Dřevěný konzolový stolek Geese Emma je kousek nábytku, který by se mohl stát nezbytnou součástí vašeho domova. Jeho romantický vzhled, doplněný o praktické detaily, vám umožní využít ho jako důležitý prvek vašeho interiéru.

Design

Geese se umí skvěle přizpůsobit moderním trendům, výroba ale probíhá s ohledem na tradiční techniky. Dřevěný konzolový stolek Geese Emma se tak stává elegantním kouskem nábytku s patinou, která jej teprve dokresluje. Romantická vlnitá linie a křivky doplňující profil kostry jsou typickými prvky pro nábytek značky Geese.

Praktičnost

Konzolový stolek Geese Emma v sobě skrývá praktické řešení, které vám ušetří prostor v místnosti. Jeho malé rozměry výborně zapadnou do každého interiéru, protáhlý tvar zase poslouží jako opěrka pod oknem, či jako vykládací pultík v obývacím pokoji. Stoleček může být také úložným prostorem pro rodinné fotky, květiny, knihy i drobnosti, které se v bytě a v domě vždy najdou.

Odkaz na produkt

Pokud byste rádi měli v bytě takový kousek nábytku, můžete si ho objednat na stránkách prodejce.

Závěr

   Dřevěný konzolový stolek Geese Emma je nádherným dokladem toho, že se může kombinovat praktičnost s romantikou. Když se podíváte na tenhle kousek nábytku, přijde vám, že se vám usmívá. Není to tak? V jeho srdci můžete uchovat sebemenší detaily a obklopit se něčím, co vám přináší radost a estetický zážitek. Značka Geese se snaží uchovat tradici a přitom zároveň jít s dobou. Důkazem toho jsou právě takové drobnosti, jako je tenhle dřevěný stolík.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.