Dřevěná pikniková souprava Rojaplast PIKNIK ROUND MASIV v přírodním provedení

Zahradní sestava PIKNIK ROUND MASIV je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Extra masivní konstrukce spojuje stůl a 4 lavice v jeden spojený set. Výška lavičky: 44 cm, šířka lavičky: 90 cm, hloubka lavičky: 24 cm, výška stolu: 72 cm, šířka stolu: 110 cm, hloubka stolu: 110 cm.

Díky svému robustnímu a trvanlivému designu můžete být jisti, že sestava bude sloužit vašim potřebám po mnoho let a že si ji můžete pořídit s klidem. Dodáváno v demontu. Rozměr balení (počet kartonů): 2 (116x112x12cm + 180x20x18cm).

Certifikát FSC zaručuje

že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.

Pro příjemné posezení v horkých dnech si vyberte stínící plachtu z naší široké nabídky.

piknik

Tuto krásnou piknikovou soupravu Rojaplast PIKNIK ROUND MASIV si můžete pořídit právě teď a užít si hezké chvíle s rodinou nebo přáteli venku v přírodě. S výškou laviček 44 cm a výškou stolu 72 cm se tato souprava hodí pro dospělé i děti. Zvolte přírodní provedení a sestavu, která bude skvěle zapadat do vašeho zahradního prostředí.

piknik

Nezapomeňte, že tato pikniková sestava je z kvalitního borovicového dřeva a má extra masivní konstrukci, takže vám bude sloužit mnoho let. Když si ji pořídíte s klidem, můžete vesele kouzlit na grilu nebo posedávat s přáteli na zahradě a užívat si krásné letní dny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.