Dětské povlečení z Tiptrade s motivem Tlapkové Patroly a Tricerapups ve velikosti 140×200 cm a 70×90 cm


Dětské povlečení z Tiptrade s motivem Tlapkové Patroly a Tricerapups

Dopřejte svým dětem pohodlný spánek a maximální dobrodružství v jejich snech.

Tiptrade je česká firma specializující se na výrobu a prodej ložního prádla a dalších produktů pro váš domov. Mezi více než sto tisíc vyrobenými a prodanými povlečeními určitě najdete i takové, které zaujmou vaše děti. Jedním z nich je dětské povlečení s motivem Tlapkové Patroly a Tricerapups.

Doprovázet je budou jejich kamarádi z oblíbeného animovaného seriálu. Pokud jsou vaše děti fanoušky Tlapkové Patroly a Tricerapups, tento kousek určitě ocení. Povlečení má z každé strany jiný vzor, a tak ho můžete měnit podle nálady vašich dětí. Rozhodně to dodá do pokoje kousek originality.

Detaily produktu

Povlečení od Tiptrade obsahuje jeden povlak na polštář o rozměrech 70 x 90 cm a jeden povlak na přikrývku o rozměrech 140 x 200 cm. Díky tomu bude vaše dítě moci snít o svých oblíbených postavách v pohodlí a s maximální pohodou.

Chcete-li zjistit více o produktu a přemýšlíte o jeho zakoupení, klikněte na tento odkaz: Tiptrade dětské bavlněné povlečení Tlapková Patrola Tricerapups 140 x 200 cm, 70 x 90 cm.

Závěr

Výběr správného povlečení je důležitý pro to, aby vaše dítě mělo v pokoji pocit pohodlí a útulnosti. S dětským povlečením z Tiptrade s motivem Tlapkové Patroly a Tricerapups si můžete být jistí, že uděláte radost vašim dětem a zároveň jim dopřejete pohodový spánek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.