Bezpečný nášlap s protiskluzovou rohožkou Soft & Clean 102460-58×180


Bezpečný nášlap s protiskluzovou rohožkou Soft & Clean 102460

Doplněk, který zajistí bezpečnost v domácnosti

Pokud hledáte doplněk do bytu, který bude nejen praktický, ale zabezpečí také bezpečnou chůzi, měli byste se zaměřit na protiskluzovou rohožku Soft & Clean 102460.

Tato rohožka nabízí hned několik tvarů, takže si zaručeně vyberete tu, která bude nejlépe vyhovovat vašemu vstupnímu prostoru. Svoji funkci plní dokonale, a to především díky svému protiskluzovému povrchu, který poskytuje stabilitu a zabraňuje tak pádům.

protiskluzová rohožka Soft & Clean 102460

Specifikace produktu

Rohožka Soft & Clean 102460 je vyrobena z polyamidu, syntetického materiálu, který se vyznačuje nenáročností na údržbu a dlouhou životností. Lze ji jednoduše čistit, protože odolává vodě a špíně. Díky tmavému provedení se také snadno maskuje drobná znečištění.

Určena do interiéru

Tato rohožka je určena do interiéru, protože v exteriéru by mohla být vystavena různým povětrnostním podmínkám, což by mohlo ovlivnit její vlastnosti a účinnost.

Pokud si tedy chcete zajistit bezpečnost pro sebe i svou rodinu, je protiskluzová rohožka Soft & Clean 102460 tou správnou volbou. Koupit ji můžete na stránkách vybirejnabytek.cz, kde najdete také další varianty tohoto produktu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.