Bernkop Barová židle 373 760 Isabela – Recenze a specifikace produktu

Barová židle bez zádové opěrky Bernkop Isabela je eleganční kus nábytku, který se hodí jak do kuchyně, tak i do jídelny nebo kavárny. Tuto židli z kolekce Isabela nabízíme v barové variantě i s vysokým nebo nízkým sedákem.

Provedení

Tato dřevěná barová židle je vyrobena z masivního buku, což zajišťuje vysokou pevnost a odolnost. Sedák je čalouněný a nabízí se v látkovém nebo koženkovém provedení, takže si každý může vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Bez zádové opěrky je tato židle vhodná pro krátkodobé posezení v kavárně nebo baru, ale také se hodí k delšímu stolování v domácnosti.

Je to idalní kus nábytku pro ty, kteří hledají stylovou barovou židli, která bude pevná a odolná i při častém používání.

Povrchová úprava

Židle je vyrobena v provedení s mořením a lakováním. V nabídce jsou různé barevné zakončení dřeva podle vzorníku, takže si každý může vybrat to, co bude nejlépe ladit s jeho interiérem. Pokud preferuje surovou kostru židle, je v této variantě také možnost objednání.

Čalounění sedáku

V nabídce jsou různé vzorníky látek pro čalounění sedáku. Pokud si zákazník nenajde žádnou látku, která by vyhovovala jeho vkusu, může si přinést vlastní látku, která bude použita. To zajišťuje, že každá barová židle Bernkop Isabela bude unikátní a originální.

Pro jednodušší objednání produktu si můžete prohlédnout stránku našeho e-shopu, kde naleznete všechny potřebné informace konkrétně o této barové židli.

Vyberte si kvalitní a stylovou barovou židli Bernkop Isabela, která bude skvělou volbou pro váš interiér.

Bernkop Barová židle 373 760 Isabela

Navštivte naše pobočky v Praze, Brně, Plzni a Ostravě, kde si můžete prohlédnout naše produkty na vlastní oči a poradit se s našimi odborníky, kteří vám rádi poradí výběru nejlepšího nábytku pro váš interiér.

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu a těšíme se na Vaši objednávku.

Bernkop Barová židle 373 760 Isabela – vynikající volba pro váš interiér.

Vyzkoušejte Bernkop Isabela hned teď a oslovte svou kuchyň nebo jídelnu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.