Bavte se s přáteli a rodinou s exkluzivní sada příborů Apetit Daphne Banquet – 24 dílů


Nic nezlepší náladu při společném jídle než kvalitní a stylová sada příborů. Sada Apetit Daphne Banquet od značky Banquet je právě takovým dokonalým doplňkem pro vaše stolování.

Kvalita a styl

Kvalitní nerezové příbory jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou dokonale zpracované. Díky tomu budete mít jistotu, že příbory jsou odolné a budou vám dobře sloužit po mnoho let.

Klasická stříbrná barva těchto příborů se hodí k jakémukoliv interiéru a nádobí, takže se nemusíte bát, že by vám něco nesedělo.

Zajímavý design

Jemné zdobení v podobě vyvýšené linky na rukojetích dodává těmto příborům zvláštní šmrnc a lehkou eleganci. Jsou tak vhodné nejen do běžného stolování, ale i k významnějším příležitostem, kdy chcete trochu zářit.

Právě díky tomu jsou tyto příbory skvělým společníkem pro každou rodinnou oslavu nebo večeři s přáteli.

Obsah sady

Sada obsahuje 24 kusů příborů, a to 6 nožů, 6 vidliček, 6 lžic a 6 čajových lžiček. Délka nože je 20,9 cm a tloušťka je 3 mm. Délka vidličky je 19 cm a tloušťka je 1,8 mm. Délka lžíce je 18,8 cm a hloubka cca 5 mm. Čajová lžička má délku 13,5 cm a tloušťku 1,5 mm.

This amazing cutlery set is available for purchase at https://www.isolund.cz/produkt/banquet-24dilna-sada-priboru-apetit-daphne

Závěr

Sada příborů Apetit Daphne Banquet je tedy skvělým doplňkem pro každou domácnost a udělá vaše stolování dokonalým. Navíc je i krásným a praktickým dárkem pro blízké, kteří ocení kvalitu a styl.

Apetit Daphne Banquet

Apetit Daphne Banquet

Příspěvek byl publikován v rubrice Leporelo a jeho autorem je Leporelo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.